V Hranicích byl k vidění parádní fotbal s vítězným koncem

Obě branky vstřelili noví hráči, náš tým podal v oboustranně kvalitním zápase výtečný výkon.

HRANICE ? MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0)

Od začátku se diváci vůbec nenudili. Naši hráči si vytvořili územní převahu, ale domácí byli mnohem nebezpečnější z rychlých brejků. Velké problémy dělal obraně hlavně útočník Kufa, který odehrál velký zápas. Jenže Hranice šance zazdily nebo je lapil spolehlivý Pacanovský. Na druhé straně chyběly Souradově střele jen centimetry a gólem zaváněly i další povedené akce Indiánů.

Ve druhém poločase potrestal sérii chyb Kufa a domácí šli v 53. minutě do vedení. Odpověď přišla už po čtyřech minutách, když se hlavou prosadil novic Látal ? 1:1. Rozhodnutí přišlo v 68. minutě. Látal předvedl parádní únik, po kterém naservíroval míč další posile Punčochářovi, který chladnokrevně dokonal obrat na 1:2. Až do konce zápasu se hrál rušný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí měli naštěstí špatně seřízená mířidla, takže se vyrovnání nedočkali. Na druhé straně mohl výsledek pečetit Látal, ale v sóle mířil také mimo, což naštěstí Indiánům radost z výhry nezkazilo.

?Noví hráči se předvedli ve velmi dobrém světle. Reichl dodal jistotu zadním řadám, Punčochář vyhrál nespočet osobních soubojů a Látal ukázal, že je gólovým hráčem. Premiéru jim ale určitě usnadnili i ostatní hráči, kteří zahráli většinou velmi dobře,? mohl po utkání Indiány chválit kouč Pavel Rücker.

Branky: 53. Kufa ? 57. Látal, 68. Punčochář

Rozhodčí: Šumšal ? Drozdy, Gansárek, diváků: 150.

Sestava: Pacanovský ? Valový, Aniol, Giňa, Reichl ? Pristáš (89. Valla), Sourada (87. Pištěk), Kučerňák, Vandriak (91. Petík) ? Látal, Punčochář. Trenér Pavel Rücker.