První výhra v sezoně se zrodila v Rýmařově

Premiéra vyšla novému kouči na jedničku

RÝMAŘOV - MFK HAVÍŘOV 0:2 (0:0)

Když se pro studijní povinnosti omluvil Pastucha a na poslední chvíli skolila viróza Aniola, bylo jasné, že premiéra nového kouče Pavla Rückera bude ještě složitější, než čekal. Na stopera postavil Souradu a plnou důvěru dal dorostenci Pištěkovi. Ten se mu odvděčil nejen parádním výkonem, ale také vítěznou brankou.

Rýmařov v posledním domácím zápasem rozstřílel Velké Losiny a nastoupil sebevědomě. Dostal se sice do první šance, kdy nastřelil tyč, ale pak začal postupně vyklízet pole. Ještě jednu nebezpečnou střelu lapil Pacanovský a poločas skončil bez branek, když naši hráči promarnili dvě slibné příležitosti. Ve druhém poločase vyrobil obrovskou hrubici gólman Pacanovský, ale měl velké štěstí, když se lehký centr vysmekl z rukou a skončil na břevně. V 54. minutě se po rohu dostal míč k Pištěkovi, a ten ho poslal neomylně do sítě. Když v 76. minutě přidal střídající Kodenko lobem druhou branku, mohli jsme začít slavit první výhru. Domácí hráli aktivně, ale do šancí se dostali jen ojediněle.

Branky: 54. Pištěk, 76. Kodenko

Sestava: Pacanovský ? Valový, Sourada, Giňa, Vrobel ? Pristáš (69. Kodenko), Kučerňák, Kisel, Valla (46. Baláž), Vandriak ? Pištěk. Trenér Pavel Rücker.

web

Rubrika: Muži
Vydáno: 28.09.2009
Počítadlo: 3390 čtenářů