Dohrávka se nevyvedla

V Hulíně jsme nepředvedli dobrý výkon, rychle inkasovali a opět neskórovali

HULÍN - MFK HAVÍŘOV 2:0 (1:0)

Očekávaný úvodní tlak domácích se nedostavil. Jenže stačila jedna povedená akce a v 10 minutě jsme prohrávali 1:0. Hulín byl hratelný soupeř, ale my jsme toho v první půli předveli málo. Blízko vyrovnání byl dvakrát Kučerňák, Nejdříve hlavičkoval nad a pak jeho střelu mířící do sítě zablokoval nešťastně padající Vandriak.

Ve druhé části se naše obranná hra zhroutila a domácí měli řadu stoprocentních šancí. Narazlili na výtečného Pacanovského, ktrerý zlikvidoval pět šancí, ale druhé brance zabránit nemohl. Přes nevýrazný nvýkon jsme mohli paradoxně dosáhnout minimálně na bod. Pristáš v sóle lobnul golmana, ale míč sdměřující do sítě stačil na bran kové čáře idpálit do bezpečí vracející se bek. Kisel zase po rychlé kombinaci přestřelil opuštěnou branku. Když munul cíl i osamocený Kodenko, bezgólová série nemohla skončit. Výhra domácích byla každopádně zasloužená.

Sestava: Pacanovský - Valový, Aniol, Vrobel, Pastucha (68. Pištěk) - Pristáš, Kučerňák, Giňa (78. Valla), Vandriak, Kisel - Sourada.