Ve Zlíně jsme na body neměli nárok

Domácí dokázali trestat hrubé chyby zadních řad, které zápas rozhodly už v první půli.

ZLÍN B ? MFK HAVÍŘOV3:0 (3:0)

Do utkání nenastoupil zraněný Sourada. Zápas s týmem, který útočí na špici tabulky, přinesl zpočátku zajímavý a oboustranně svižný fotbal. Zlínští sázeli na atleticky zaměřený fotbal s přesně nakopávanými míči. Naši hráči naopak lépe kombinovali. Do pětadvacáté minuty diváci viděli vyrovnanou partii, ve které měli ke gólu blíž naši borci. Konkrétně Valový, jehož pumelici z pětadvaceti metrů vytáhl ze šibenice zázračně ligový gólman Skácel. V zápětí musel z hřiště zraněný Valla a navíc přišel po centru zkrat Aniola, který minul centrovaný míč a osamocený Poznar poslal domácí do vedení. Indiáni se nadále snažili útočit a byli velmi blízko vyrovnání. Ježe hlavička Vandriaka orazítkovala jen tyč a po zaváhání brankáře Pacanovského to bylo 2:0. Když před poločasem přišla tradiční chyba v rozehrávce a třetí gól do naší sítě, bylo definitivně rozhodnuto.

Ve druhé části už se hrála vyrovnaná partie s minimem šancí na obou stranách.

Branky: 25. a 30. Poznar, 40. Červenka

Sestava: Pacanovský ? Valový, Vrobel, Aniol, Pastucha ? Pristáš, Kučerňák, Kisel, Giňa, Vandriak ? Valla (25. Kodenko).