Oslabený dorost v divizi nadále válí, žáci poprvé prohráli

Starší dorost A pokračuje ve stoprocentním sbírání bodů. Starší žáci A nejdříve ztratili v posledních sekundách vyhraný zápas se Zlínem B a pak prohráli vysoko v Hranicích.

MS divize staršího dorostu: MFK Havířov ? Hranice 1:0

Branka: Padych

Domácí nastoupili opět s torzem týmu, ale přesto dokázali vyhrát, když jediný gól připravil pro brankáře Padycha, který nastoupil v útoku, navrátilec Broskevič.

MS divize mladšího dorostu: MFK Havířov ? Hranice 5:1

Branka: Bandy 2, Matuský, Hrubeš, Zupko

Mladší dorost svého soupeře jasně přehrál i přestřílel.

Krajský přebor staršího dorostu: Nový Jičín ? MFK Havířov B 5:0

Rezerva neměla v Jičíně žádnou šanci na úspěch, domácí byli jednoznačně lepší.

Krajský přebor mladšího dorostu: Nový Jičín ? MFK Havířov B 3:1

Branka: Antl

Další porážka, která odpovídala dění na hřišti.

MS divize starších žáků: Hranice ? MFK Havířov 5:0

Po nešťastné remíze se Zlínem B přišla první porážka v divizi s lídrem tabulky. Už ve 13. minutě jsme prohrávali po dvou penaltách 3:0 a fyzicky zdatnější soupeř si už vítězství pohlídal.

MS divize mladších žáků: Hranice ? MFK Havířov 1:2

Branky: Dostál, Čižmář

Mladší žáci předvedli po změnách v sestavě lepší výkon než v domácím prostředí a zaslouženě vyhráli.

Krajská soutěž starších žáků: MFK Havířov B ? Staříč 8:2

Branky: Le 2, Urválek 2, Kubiena, Malý, Osvěčík Omasta

Od prvních minut slavila nápaditá hra úspěch a výhra mohla být minimálně dvojnásobná.

Krajská soutěž mladších žáků: MFK Havířov B ? Staříč 5:1

Branky: Hok 2, Všetička, Šimonek, Poncza

V prvním zápase na velkém hřišti proti většinou o rok starším protivníkům dokázali mladí Indiáni otočit nepříznivý stav a zápas dovést k jasnému vítězství.