Opět bez gólu i bez bodu.

Výkon na hřišti byl dlouho velmi dobrý, domácí zachránil několikrát výtečný gólman, ale góly dal opět jen soupeř.

JAKUBČOVICE - MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0)

Na hřišti vůbec nebylo patrné, že hraje první tým tabulky s posledním. V prvním poločase jems měli více ze hry. Lépe jsme kombinovali a dostali se do více šancí. Domácí zahrozili jen jednou po standardní situaci, kdy se po rohu snesl míč na břevno. Na druhé straně byl nejdříve po samostatné akci blízko otevření skóre Pristáš. Pak novic Kučerňák předstihl špatně vyběhnutého brankáře, ale pak zbrkle prázdnou branku přestřelil. V závěru poločasu napálil Sourada parádní dělovku do břevna, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a do pole.

Indiáni si asi mysleli, že nemohou odjet s prázdnou a začali vymýšlet v obraně. Gól však dostali po šlapáku na Valového, který sudí pustil a v 55. minutě šli domácí po přečíslení do vedení. Také druhý gól padl po faulu na našeho hráče. Pristáš se rozebíhal mezi beky, byl stažen za dres a sudí pak pustil nepochopitelnou výhodu, ze které vytěžili Jakubčovice rychlý protiútok, ze kterého stanovili konečné skóre na 2:0.

Domácí gólman vychytal zázračně další dvě střely Sourady a Hančina mířící do šibenice a Valový mířil z přímého kopu těsně mimo.

I když jsme dostali dva góly po přehlédnutých faulech, na druhé straně nám sudí za stavu 0:0 odpustil penaltu po faulu Vandriaka. Přestože jsme podali herně dobrý výkon, opět jsme nedokázali ani jednou dostat míč do sítě, což je nejdůležitější.

Sestava: Pacanovský ? Valový, Vrobel, Aniol, Hančin ? Pristáš, Kisel (56. Przywara), Giňa, Vandriak - Kučerňák, Sourada.