Dorost porazil po parádním výkonu lídra

Zápas s Hlučínem přinesl nadstandardní fotbal a radost našim hráčům.

A dorost přivítal v dalším zápase vedoucí Hlučín a na lídra tabulky si vyšlápl parádním způsobem. Diváci, kteří zůstali na stadionu po utkaní mužů, určitě nelitovali a po zpackaném poledni si spravili fotbalovou chuť. Oba týmy předváděly velmi dobrý výkon plný pohybu a nasazení. Od úvodních minut měli mladí Indiáni více ze hry, ale do vedení se dostali po ojedinělé akci hosté. Poté se hra vyrovnala, a havířovští dorostenci byli nebezpečnější. Po jednom ze závarů nejdříve spálili tutovku, pak nastřelili tyč a stále pokračující akci zakončil gólem Kodenko. Ve druhém poločase se hrál nadále kvalitní fotbal. Vítězný gól vstřelil jarní kanonýr Schovajsa. Hosté se už k ničemu nedostali, takže si naši dorostenci připsali cenný skalp doposud vedoucího týmu divize.

Mladší dorost prokázal stále se lepšící výkonnost a s favoritem prohrál těsně 0:1.