Dorost udělal další krok k postupu

Velmi důležité vítězství zaznamenal v krajském přeboru A dorost. Ten dokázal na domácí trávě porazit nebezpečné Heřmanice, takže je velmi blízko postupu do divize

Od začátku se hrál oboustranně pohledný fotbal. Naši dorostenci měli herně navrch, ale hosté se také snažili hrát fotbal, takže se na hřišti neustále něco dělo. Mladí Indiáni jako by si vzali příklad ze sobotního zápasu mužů a všechny šance trestuhodně spálili. O vedení se postaral těsně před půlkou Vandriak, který se po rohu prosadil na bližší tyči hlavou. Ve druhé půli naše hra trochu upadla. Naši hráči předvedli několik neuvěřitelných minel v zakončení, po kterých si Heřmanice zhluboka odechly. Pálení šancí se mohlo krutě vymstit. Deset minut před koncem se dostali hosté k ojedinělé akci a své umění musel prokázat i gólman Laurenčík. Na druhé straně držel fantasticky chytající brankář hostů jejich naději až do závěru zápasu. Pak se protáhl z levé strany do vápna Hánl a střelou na zadní tyč rozhodl o zasloužené výhře v poměru 2:0. K zápasu s rezervou Frýdku-Místku tak pojedou naši hráči minimálně s osmibodovým náskokem, což už by mělo být před závěrem soutěže dostačující. ?Dnes hrála dvě nejlepší družstva soutěže. Jste o třídu lepší, než áčkem posílený Frýdek, který hraje strašný fotbal, a my tam nevyhráli jen zásluhou rozhodčích. Byli sjet lepší, ale celkově se hrál i díky nám velmi dobrý fotbal,? chválil oba týmy vedoucí týmů Heřmanic.