Dorost souboj o první příčku vyhrál

Důležité vítězství si připsali na své konto dorostenci A, kteří porazili vedoucí Bílovec 2:1.

MFK HAVÍŘOV - BÍLOVEC 2:1 (1:0)

Naši dorostenci byli od prvních minut jasně lepším týmem, ale do šancí se propracovávai těžce. První gól vstřelil parádní ligovou střelou v pádu z hranice velkého vápna Kodenko. Pak měli naši hráči dostatek šancí na pojištění náskoku, ale pojistku v podobě druhé branky nepřidali.

Ve druhé půli se hra opticky vyrovnala. Hosté byli ve hře dopředu zcela bezzubí. Nic nenasvědčovalo tomu, že by mohli pomýšlet na vstřelení branky. Tu jim nakonec nabídli Indiáni sami, když v obraně chybovali a vyslkali Bílovec do šance sami - 1:1. Naši fotbalisté chtěli vyhrát, ale po vyrovnávacím gólu narostly hostům křídla a nebylo lehké je přehrát. Vysvobození přišlo až v závěru, kdy zaspal jeden z beků a Horňáček s přehledem zajistil velmi důležité tři body.

Branky: Kodenko, Horňáček